در مورد بهترین بردگیم های جهان ، هیچ کمبودی در انتخاب وجود ندارد ، بنابراین باید از کجا شروع کنید؟ نگران نباشید، گزینه ها بسیار زیاد است. اینجاست که ما وارد می شویم. تیم اورجینالیسم سالها بازی کرده است تا بتواند دست به دست هم بدهد. بنابراین ما پیشنهادات زیادی برای کمک به شما برای بهترین برد گیم داریم. صرف نظر از اینکه در حال جستجوی حماسه های استراتژی هستید ، چیزی برای یک مهمانی ، یا جایگزین های آرام تری که می توانید به عنوان یک زوج بازی کنید ، آنها را در اینجا پیدا خواهید کرد.

بهترین بردگیم های جهان

حرکت کنید دیگر ، Monopoly بس است. صنعت بردگیم بسیار فراتر از آن آغاز های فروتنانه رشد کرده است ، و اکنون مملو از ایده های جدیدی است که شما را مجبور می کند ماه ها بازی کنید. آیا می خواهید چیزی را برای لذت بردن با دوستان خود در شب داشته باشید؟ این بازی های رومیزی برای بزرگسالان این کار را انجام می دهند. در واقع ، ما استدلال می کنیم که آنها یکی از بهترین بازی های رومیزی هستند که تا به حال ساخته شده اند.

بهترین بردگیم های جهان_بهترین برد گیم

بهترین برد گیم ها : Betrayal at House on the Hill

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چقدر می توانید به عنوان شخصیت یک فیلم ترسناک دوام بیاورید؟ خیانت در خانه روی تپه به شما اجازه می دهد تا متوجه این مسئله شوید. این باعث می شود بازیکنان در عمارتی که اتاق به اتاق آشکار می شود آماده شوند و چیزی ناخوشایند که در انتظار آنهاست را در داخل ببینند. اگر می خواهید زنده از آنجا بیرون بیایید ، باید به صورت تیمی کار کنید – مخصوصاً به این دلیل که یکی از شما در خفا یک خائن است…

شانس از ابتدا در همه گیری با شما لج است . اما این زیبایی بازی است. این حماسه مشارکتی هرگز کمتر از هیجان نیست. و کار گروهی – بدون ذکر توانایی فکر کردن روی پای خود – تنها امید شما برای پیروزی پس از غلبه جهان بر بیماری است. این به بازی Pandemic کمک می کند تا به عنوان یکی از بهترین بردگیم های جهان به طور کلی به جایگاه برتر برسد.

بهترین بردگیم های جهان_بهترین برد گیم

Ticket to Ride

Ticket to Ride یکی از راحت ترین بازی های رومیزی در این لیست است و اگر می خواهید چیزی را با خانواده خود بازی کنید ، یک انتخاب عالی است. متفکرانه و آرامش بخش ، برای همه سنین لذت بخش است. مطمئنا ، این موضوع راه آهن ممکن است جهان شما را آتش نزند. اما یک استراتژی زیرزمینی وجود دارد که همه چیز را کنار هم نگه می دارد و به آن اجازه می دهد بدون از دست دادن عمق تاکتیکی ، تعادل کامل خانوادگی و دوست بودن را بدست بیاورید.

ممکن است چندین سال پیش ساخته شده باشد ، اما این بردگیم یک یادگار قدیمی گرد و غبار گرفته نیست. وظیفه شما این است که به شهری افسانه ای مانند آتن از طریق اکتشافات علمی ، تجارت ، تسخیر نظامی یا ساخت یکی از شگفتی های جهان باستان کمک کنید. از آنجا که انجام این کار نیاز به کارت هایی از یک بانک مشترک دارد ، باید مراقب باشید که مخالفان شما چه کاری انجام می دهند تا مطمئن شوید که برنامه های شما را لغو نمی کنند.

تماشای Azul بسیار زیباست و گیم پلی آن تا حد زیادی جذاب است. یک توصیف خوب برای این مورد “جدول متقاطع مبتنی بر رنگ” خواهد بود. برای ایجاد الگو ها یا تکمیل مجموعه کامل ، باید کاشی ها را ردیف کنید. این یک فرآیند آرامش بخش است که بیشتر یک معمای شخصی است تا یک چالش رودررو. گر از طرفداران بازی های قفل هستید ، آن را در کنار بهترین بازی های رومیزی قرار می دهد.

بازی رومیزی Jaws شما را به یک هیولا خونسرد تبدیل می کند . در واقع “یک موتور عالی و ماشین غذاخوری”. اما میدونی چیه؟ وقتی اینقدر سرگرم کننده است ، ما شکایتی نداریم. براساس اقتباس از فیلم کلاسیک 1975 ، این اقتباس شما را به عنوان قهرمانان فیلم ی معرفی می کند. نتیجه یک تجربه همکاری پر تنش و اغلب وحشیانه است که فضای الهام بخش آن شما را میخکوب می کند.

Coup

در سال 2012 ، یک بازی کوچک کارتی به نام نامه عشق ، طوفانی در جامعه بازی ها برانگیخت. این بازی کوچک بی تکلف جایزه های متعددی را از آن خود کرد و در واقع کاتالیزوری بود که ژانر بازی های خرد را آغاز کرد. از آن زمان ، چند بازی میکرو جدید روی میزی ظاهر شده است. امروز ، ما قصد داریم یک بازی بلوفی به نام کودتا را معرفی کنیم. کودتایی که در دنیای مقاومت است. در بازی بلوف ، رشوه و دستکاری برای کسب قدرت رقابت می کند. آیا Coup یک افزودنی شایسته برای ژانر بازی های خرد است یا باید آن را بلوف نامید؟ نظر شما چیست؟

Horrified

در بهترین بازی های رومیزی معمولاً شما باید با دیگر بازیکنان مبارزه کنید ، اما Horrified متفاوت است. این شما را به چالش می کشد که در مقابل برخی از محبوب ترین هیولا های تمام دوران با هم متحد شوید و در نتیجه همه چیز زیر سنگینی نوستالژی می جوشد. هرچند که هیولا در غار خود آرام نمی گیرد. این یک ماجراجویی بی نظیر و به یاد ماندنی در نوع خود با گیم پلی Co-op برای مرگ و زندگی است.

Lord of Ring

بازیکنان هر کدام حداکثر سه قهرمان را که در بازی شروع می شوند کنترل می کنند. عرشه بازیکنان دارای تجهیزات ، رویدادها و متحدان مختلفی است که به قهرمانان آنها در فتح (یا به احتمال زیاد متحمل شکست وحشیانه) در تلاش هر بازی می شود. قهرمانان به یکی از چهار جناح (رنگ) تعلق دارند و منابعی را تولید می کنند که می توانند کارت هایی با دست خود متناسب با جناح خود خریداری کنند. چهار عرشه از پیش ساخته شده با بازی مربوط به جناح ها است ، اما برای دستیابی به موفقیتی فراتر از اولین تلاش ، بازیکنان باید ترکیب عرشه و رنگ را برای ایجاد تعادل بین نقاط قوت و ضعف خود شروع کنند.

Author sajjadsgh

دیدگاهتان را بنویسید