فروشگاه اورجینالیسم، مفتخر است به عنوان یکی از وارد کنندگان عینک مایکل کورس (Michael Kors) ، شما رو به دیدن برخی محصولات این برند دعوت کند :

عینک مایکل کورس

شرکت بزرگ مد مایکل کورس سالهاست که در مجموعه خود عینک دارد. اما در ابتدا فقط عینک های آنها برای خانم ها بود. اما امروزه عینک مایکل کورس برای مردان نیز موجود است.عینک های آفتابی آنها سبک و همه کاره بوده و معمولا با فلز و استات به هم وصل می شوند. عینک Michael Kors معمولا سیاه با لنزهای خاکستری شیک هستند. لنزهایی برای کنتراست مات و تیره. این به رینگ های فلزی اجازه می دهد تا از استات عبور کنند. همچنین به نوبه خود ، با رنگ و موهای بیشتر سازگار است. بنابراین اطمینان از ظاهر مناسب تر برای افراد بیشتر است. علاوه بر این ، هنگام پوشیدن ، پل فلزی ظریف به نظر می رسد. این به دلیل ظاهر روشن آن در مقایسه با رینگ های بزرگی است که می توانند در برخی از چهره ها زمخت جلوه کنند.

عینک مایکل کورس_عینک Michael Kors
عینک مایکل کورس_عینک Michael Kors

عینک مایکل کورس

این سبک عینک مایکل کورس برای بسیاری از موارد ، مانند رفت و آمد ، خرید ، پیاده روی و تعطیلات مناسب است. سبک کلی این عینک های آفتابی بسیار مینیمال و در عین حال موثر است. ظاهر مربع گرد در سراسر مترادف است. از لنزهای مربعی شکل گرد، تا نوک های پلاستیکی. ما عاشق این هستیم که قطعات انتهایی چگونه به یک سطح صاف در جلو خم می شوند ، اما در عین حال درست روی شقیقه مستقیم می ایستد. حتی علامت گذاری بر روی شقیقه ها و لنزها نیز ساده و لبه های گرد است. علاوه بر برند عینک Michael Kors ، لنزها دارای محافظت عالی در برابر اشعه UV هستند. در حقیقت ، محافظت 100٪ از اشعه ماوراء بنفش .دیدنی شگفت انگیز همراه با ایمنی. علاوه بر این ، عینک آفتابی به لطف بندهای قابل تنظیم بینی و نوک پلاستیکی روی شقیقه بسیار راحت هستند.

عینک Michael Kors

Capri Holdings Limited (قبلاً Michael Kors Holdings Limited) یک شرکت هلدینگ مد چند ملیتی است که در جزایر ویرجین بریتانیا تأسیس شده است. دفاتر اجرایی آن در لندن و دفاتر عملیاتی این برند در نیویورک است. مایکل کورس در سال 1981 توسط طراح آمریکایی مایکل کورس تأسیس شد. این شرکت لباس ، کفش ، عینک مایکل کورس، ساعت ، کیف دستی و سایر اکسسوری ها را به فروش می رساند. کیف های دستی Michael Korsدر بین زنان در هر سنی یک کیف مد روز محبوب بوده است. در سال 2015 ، این شرکت بیش از 550 فروشگاه و بیش از 1500 بوتیک در فروشگاههای کشورهای مختلف داشته است. موسس مایکل کورس در سال 1977 در موسسه فناوری مد در شهر نیویورک ثبت نام کرد ، اما پس از نه ماه تحصیل را رها کرد. او بعدا به عنوان فروشنده در بوتیکی به نام Lothar’s درمنهتن شروع به کار کرد.

عینک مایکل کورس_عینک Michael Kors
عینک مایکل کورس_عینک Michael Kors

زندگی نامه

کورس با نام کارل اندرسون در لانگ آیلند ، نیویورک جونیور متولد شد. مادرش یهودی است و پدرش سوئدی تبار. مادرش در پنج سالگی با بیل کورس ازدواج کرد و نام خانوادگی او به کورس تغییر یافت. مادرش به کارل گفت که او می تواند یک نام جدید نیز انتخاب کند و او خود را مایکل دیوید کورس نامید. او در مریک نیویورک بزرگ شد و از دبیرستان جان اف کندی در بلمور نیویورک در لانگ آیلند فارغ التحصیل شد. او در 16 آگوست 2011 با شریک خود ، لنس لو پره ، در ساوتهمپتون ، نیویورک ، در The Hamptons ازدواج کرد. علاقه کورس به مد از زمانی که او بسیار جوان بود شروع شد. مادرش تصور می کرد که میل او تا حدودی به دلیل قرار گرفتن در صنعت پوشاک از طریق حرفه مدلینگ ایجاد شده است.( عینک مایکل کورس)

Author sajjadsgh

دیدگاهتان را بنویسید