فروشگاه بردگیم اورجینالیسم، مفتخر است که بستر خرید بردگیم خارجی را در وبسایتش برای شما عزیزان فراهم کند. شما را به دیدن قسمتی از محصولات خود دعوت میکنیم:

اخیر بردگیم

خرید بردگیم خارجی_فروشگاه بردگیم

خرید بردگیم خارجی

بردگیم ها، بازی های رومیزی هستند که معمولاً از قطعات جابجا شده یا روی یک تخته از پیش مشخص شده (سطح بازی) استفاده می کنند. این بازی ها اغلب شامل عناصر میز ، کارت ، نقش آفرینی و بازی های مینیاتوری نیز هستند. شما با خرید بردگیم خارجی میتوانید عناصر مینیاتوری را نیز تجربه کنید. اکثر بردگیم ها دارای رقابت بین دو یا چند بازیکن اند. در چکرز ، یک بازیکن با گرفتن تمام مهره های مخالف برنده می شود ، در حالی که بازی های یورو اغلب با محاسبه نمرات نهایی به پایان می رسند. Pandemic یک بازی مشارکتی است که در آن بازیکنان همه به صورت تیمی برنده یا باخت می شوند. Peg Solitaire نیز یک پازل برای یک نفر است. در فروشگاه بردگیم اورجینالیسم انواع این بازی ها موجود هستند.

فروشگاه بردگیم

انواع مختلفی از بازی های رومیزی وجود دارد. بازنمایی آنها از موقعیت های واقعی می تواند از نداشتن یک موضوع ذاتی ، مانند چکر ، تا داشتن یک موضوع و روایت خاص ، مانند Cluedo ، متفاوت باشد. قوانین می توانند بسیار ساده باشند ، مانند بازی مار و پله، یا به شدت پیچیده ، مانند Advanced Squad Leader. زمان مورد نیاز برای یادگیری بازی یا تسلط بر یک بازی در بازی های مختلف بسیار متفاوت است. بازی هایی مانند شطرنج یا Go دارای قوانین نسبتاً ساده ای هستند ، اما عمق استراتژیک زیادی دارند.( خرید بردگیم خارجی) بازیهای کلاسیک رومیزی به چهار دسته بازی تقسیم می شوند: بازیهای مسابقه ای (مانند پاچیسی) ، بازیهای فضایی (مانند Noughts و Crosss) ، بازیهای تعقیب و گریز (مانند Hnefatafl) و بازیهای جابجایی (مانند شطرنج). اکثر این بازی ها در فروشگاه بردگیم ما موجود هستند.

خرید بردگیم خارجی_فروشگاه بردگیم

خرید بردگیم خارجی در فروشگاه بردگیم اورجینالیسم

بردگیم ها در طول تاریخ در اکثر فرهنگ ها و جوامع انجام شده ، سفر کرده و تکامل یافته اند. تعدادی از مکانهای مهم تاریخی ، آثار و اسناد ، بازیهای رومیزی اولیه مانند تابلوهای بازی تمدن جیرفت در ایران هستند. همچنین بازی سنت ، در دفن های پیش از سلسله و سلسله اول مصر. به ترتیب 3500 سال قبل از میلاد و 3100 سال قبل از میلاد، قدیمی ترین برد گیم هایی هستند که وجود دارد. بازی سنت در نقاشی دیواری موجود در مقبره مرکنرا (3300–2700 قبل از میلاد) تصویر شده است. از این به بعد مقاله ، فروشگاه بردگیم اورجینالیسم ، شما را با معرفی بازی های جدید ترغیب به خرید بردگیم خارجی خواهد کرد.

خرید بردگیم خارجی دیکسیت

Dixit (لاتین: dixit ، تلفظ لاتین: [ˈdiːksit] ، “او گفت)” ، یک بازی ورق فرانسوی است که توسط ژان لوئیس روبیرا ایجاد شده ، توسط ماری کاردوات تصویرسازی شده و توسط Libellud منتشر شده است. بازیکنان با استفاده از یک دسته کارت که با تصاویر رویایی نشان داده شده است ، کارت هایی را انتخاب می کنند که با عنوان پیشنهادی “قصه گو” مطابقت داشته باشد و سعی می کنند حدس بزنند “قصه گو” کدام کارت را انتخاب کرده است. این بازی در سال 2008 معرفی شد. Dixit برنده جایزه Spiel des Jahres در سال 2010 شد. شما میتوانید در فروشگاه بردگیم ما این بازی را خریداری کنید. هر بازیکن بازی را با شش کارت تصادفی شروع می کند. سپس بازیکنان به نوبت قصه گو می شوند. بازیکنی که نوبت قصه گویی اش است به شش تصویر در دست خود نگاه می کند.

"<yoastmark

خرید بردگیم خارجی Dune

طی سال گذشته ، محبوبیت مجموعه Dune با انتشار جدید فیلم اقتباسی Dune به کارگردانی دنیس ویلنوو افزایش یافت. این همان کارگردانی است که دنباله باور نکردنی فیلم Blade Runner را برای ما به ارمغان آورد. بنابراین این تولد مجدد یک بازی چه چیزی برای ارائه دارد و آیا باید به فکر خرید خرید بردگیم خارجی Dune باشیم؟ بیایید بفهمیم! بازی تخته ای Dune بیش از 40 سال است که وجود دارد و با گذشت سالها بازنشرهایی برای بازی مشاهده می شود و تغییرات را برای اجرای روانتر دارد. نسخه فعلی بازی روی میز Dune توسط Gale Force 9 در حال انتشار است. بازی اصلی در حال حاضر در ایالات متحده حدود 45 دلار از طریق آمازون عرضه می شود. بازی همچنین توسعه است که به خانه انتخاب های بیشتری به بازی می دهد! بازیکنان خانواده یا جناح مورد نظر خود را برای بازی انتخاب می کنند.

فروشگاه بردگیم ، توضیح بازی Dune

بازی پایه دارای چندین جناح است که می توانید بعد از خرید بردگیم خارجی ، هر کدام را با توانایی های خاص خود برای بازی انتخاب کنید. هارکونن ، که شیطنت می کنند اگر به شکل خود بازگردند و کارت های خیانت اضافی را در بازی دریافت کنند ، بازی می کنند. همچنین اتحادیه Spacing وجود دارد که ادویه ها را جمع آوری می کند تا بازیکنان نیروهای خود را در سطح آراکاس مستقر کنند ، سیاره ای که در ادویه Dune از آن برداشت می شود. امپراتوری وجود دارد که پول را از طریق مناقصه کارت جمع آوری می کند و دارای مقدار زیادی ثروت است. House Atreides وجود دارد که تنها گروهی است که می تواند یادداشت برداری کند و آینده برخی از عرشه های بازی را ببیند و این اطلاعات را با قیمتی پیاده کند. Fremen وجود دارد ، بومیان Arrakis که حرکت راحت تری دارند ، از طوفان محافظت می کنند.