خرید اینترنتی از آمریکا ، خرید از آمازون

 

 

با پر کردن فرم رو به رو، همکاران ما درخواست شما برای خرید اینترنتی از آمریکا را بررسی کرده و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.


اگر شما یک آنلاین بخر حرفه ای باشید،ساعت ها را صرف پیمایش در صدها وب سایت می کنید. به همین دلیل ، به خود می بالید که در یافتن بهترین معاملات و منحصر به فرد ترین موارد در اینترنت متخصص هستید.
در یکی از رصد های اینترنتی خود، ناگهان با یک ژاکت زیبا در فروشگاه آنلاین رالف لورن برخورد می کنید. سپس آن را به سبد خرید خود اضافه میکنید. بعد با عجله به سراغ خرید می‌روید و قصد دارید آن لباس زیبا را مال خود کنید.
اما افسوس که معلوم می شود رالف لورن فقط در ایالات متحده سفارش میگیرد ! اینجاست که به فکر خرید اینترنتی از آمریکا می افتید.

خرید اینترنتی از آمریکا
خرید اینترنتی از آمریکا

خرید اینترنتی از آمریکا

خیلی وقت ها شده با خود فکر کرده اید: “این بی انصافی است که من در قاره دیگری زندگی می کنم! ” . چرا نمیتوانم از فروشگاه های مطرح خرید کنم !!
با این وجود ، انگار شما هنوز مصمم هستید که از آمریکا خرید داشته باشید.
اما دیگر جای نگرانی نیست ! با وبسایت اورجینالیسم ، دیگر میتوانید به راحتی خرید اینترنتی از آمریکا داشته باشید. فقط کافیست سری به محصولات ما بزنید. اگر کالای مورد نظر شما هم جز محصولات ما نبود، میتوانید آن را از طریق این صفحه درخواست کنید.

خرید اینترنتی از آمریکا ، خرید از آمازون

فروشگاه آمازون ، (خرید از آمازون) یک گروه چندملیتی آمریکایی است که بر تجارت الکترونیکی ، رایانش ابری ، پخش دیجیتال و هوش مصنوعی تمرکز دارد. این شرکت به همراه گوگل ، اپل ، مایکروسافت و فیس بوک یکی از پنج شرکت بزرگ در صنعت فناوری اطلاعات ایالات متحده است. از آمازون به عنوان “یکی از تأثیرگذارترین نیروهای اقتصادی و فرهنگی در جهان” و همچنین با ارزش ترین برند جهان یاد می شود. جف بزوس آمازون را از گاراژ خود در بلوو را 1994 در واشنگتن تأسیس کرد. این مرکز به عنوان یک بازار آنلاین برای کتاب شروع شد ، اما برای فروش لوازم الکترونیکی ، نرم افزار ، بازی های ویدئویی ، پوشاک ، مبلمان ، غذا ، اسباب بازی و جواهرات گسترش یافت. در سال 2015 ، آمازون از Walmart به عنوان ارزشمند ترین خرده فروش در ایالات پیشی گرفت. در سال 2017 ، آمازون Whole Foods Market را به قیمت 13.4 میلیارد دلار خریداری کرد ، که به طور قابل توجهی اثرش را به عنوان خرده فروش فیزیکی افزایش داد.